Relaks dla duszy i ciała, czyli aromaterapia

Zalety aromaterapii doceniano już tysiące lat temu. Specjalnie dobrane kompozycje zapachowe mogą wpływać pozytywnie na samopoczucie, działać antystresowo oraz przeciwdepresyjnie. ZOJO proponuje Ci formę aromaterapii dopasowaną do zwariowanego tempa życia dzisiejszych kobiet. Wystarczy zapalić jedną z naszych kojących zmysły świec.

Do waszej dyspozycji oddajemy trzy przepiękne kompozycje zapachowe. Oto i one:

GIRL ON FIRE

Połączenie rzadkiej czarnej maliny i aromatycznego pieprzu dające niezwykle kobiecy i subtelny zapach.

JIMMY WHOO?

Zapach wnoszący do pomieszczenia odrobinę przepychu i zmysłowości rodem z luksusowego domu mody. W tej kompozycji pełna energii mandarynka spotkała się z kojącym zapachem drzewa sandałowego.

BOSSY, BUT GORGEOUS

Zakochaj się w naturalnych roślinnych nutach słodkiej czarnej figi i egzotycznej wetiwerii, które pobudzą twoje zmysły i wniosą do pomieszczenia spokój i pozytywną energię.

Zgodnie z zasadami ZOJO, nasze świece zrobione zostały w całości z wosku sojowego i rzepakowego. Tak, są w 100% z roślin, a ma to niebagatelne znaczenie. Dzięki temu wytwarzają mniej dwutlenku węgla oraz sadzy, a do tego palą się od 30% do 50% dłużej niż świece stearynowe.

Czego chcieć więcej?

Pokusiliśmy się jeszcze o designerskie opakowania z grubego matowego szkła, które będą świetnym dodatkiem do każdego wnętrza, a po wypaleniu świecy znajdą szerokie zastosowanie w ponownym użyciu.

(…) wytwarzają mniej dwutlenku węgla oraz sadzy, a do tego palą się od 30% do 50% dłużej niż świece stearynowe.

Wybierz swój ulubiony zapach i rozkoszuj się powiewem pozytywnej energii, gdziekolwiek rozpalisz jedną ze świec ZOJO.

Jeśli dodatkowo chcesz się wesprzeć w okresach wzmożonego stresu, sięgnij po adaptogeny. W artykule tym znajdziesz wiele informacji na temat ich właściwości, historii i zastosowania.

Napisaliśmy o...

Bossy, but Gorgeous

190g

Girl on Fire

190g

Jimmy Whoo?

190g