beauty food

Beauty food – jesteś tym co jesz!

Zastanawiałaś się kiedyś w jaki sposób to co spożywasz wpływa na Twój wygląd, nastrój i zachowanie? Jeśli nie to postaramy się nieco przybliżyć Ci ten temat ☺

Głównym zadaniem pożywienia jest dostarczenie organizmowi niezbędnej do życia energii. Oprócz tego z pożywieniem dostarczamy wiele różnych składników odżywczych, witamin i minerałów, które w naszym organizmie pełnią szereg funkcji biologicznych.

Bardzo ważnym aspektem prawidłowego odżywiania jest przyjmowanie energii i składników pokarmowych w określonych ilościach, dostosowanych do naszego wieku, aktywności fizycznej oraz stylu życia. Niedobór lub nadmiar tych składników wpływa negatywnie na procesy życiowe, co skutkuje pogorszeniem się zdrowia, wyglądu oraz samopoczucia.

Odpowiednio zbilansowana, prozdrowotna dieta może zapobiec wystąpieniu lub zredukować negatywne skutki wielu chorób dietozależnych takich jak otyłość, cukrzyca typu 2 oraz miażdżyca. Dodatkowo spożywane produkty mogą pomóc nam np. uzyskać zdrową, promienną cerę (czarna porzeczka), poprawić samopoczucie (banany), polepszyć pamięć (orzechy) czy przyspieszyć metabolizm (cynamon).

Niedobór lub nadmiar tych składników wpływa negatywnie na procesy życiowe, co skutkuje pogorszeniem się zdrowia, wyglądu oraz samopoczucia.

Jeśli tak jak my chcesz zachować zdrowie i piękny wygląd na zawsze, sięgnij po zdrowe jedzenie, a zwłaszcza po cenione superfoods, zioła tonizujące, grzyby witalne oraz adaptogeny, które wzbogacą Twoją dietę w naturalne składniki i pomogą spełnić Twoje postanowienia ☺ Adaptogeny w ich najbardziej naturalnej postaci znajdziesz w naszym sklepie

Napisaliśmy o...

The Supergreens Formula

150g

The Young Formula

150g

Skin hai and nails supplement ZOJO The YOUNG Formula

The I Love You Formula

150g

adaptogens adaptogeny ZOJO