adaptogeny ZOJO Beauty Elixirs

UNIQUE BAZAAR PREMIUM BRAND EXPERIENCE – spotkanie w przestworzach

Przez 2 dni w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Warszawie w apartamentowcu Złota 44 do dyspozycji gości oddana została specjalnie zaaranżowana, luksusowa przestrzeń 50 piętra gdzie zaprezentowane zostały najbardziej unikalne kolekcje i produkty Premium, wyselekcjonowanych polskich i zagranicznych marek.

Spektakularny widok i wyjątkowa atmosfera. Tak właśnie wyglądały targi produktów luksusowych Unique Bazaar Premium Brand Experience.

To pierwszy w Polsce koncept typu premium private sale. Wyjątkowe wydarzenie stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach, którym organizatorzy zapewnili najwyższy poziom doświadczenia zakupowego i towarzyskiego.

ZOJO Beauty Elixirs idealnie wpasowało się w tą wspaniałą scenerię. Nasze stoisko przyciągnęło uwagę gości, ale także (ku naszej radości) ogromną ilość pytań, którym musiałyśmy sprostać.

Na uwagę zasługuje również fakt, że ZOJO Beauty Elixirs było jedyną marką prezentującą wegańskie suplementy diety premium, na tak luksusowym wydarzeniu, co oznacza dla nas ogromne wyróżnienie. Nasze adaptogeny cieszyły się ogromną popularnością. 

Wspaniała atmosfera umożliwiła także nawiązanie nowych przyjaźni i przyniosła nam wiele klientów, którzy zakochali się w naszych formułach od pierwszego wejrzenia i zostaną z nami na dłużej.

(…) niedługo pojawimy się w najbardziej luksusowym magazynie w Polsce The Book of Luxury!

Z pewnością długo nie zapomnimy wrażeń jakie przyniosły nam targi UNIQUE BAZAAR i mamy nadzieję na więcej wydarzeń zorganizowanych z takim rozmachem i profesjonalizmem jak to.

W związku z udziałem w UNIQUE BAZAAR PREMIUM BRAND EXPERIENCE niedługo pojawimy się w najbardziej luksusowym magazynie w Polsce The Book of Luxury! Wypatrujcie tam artykułu o nas i widzimy się na kolejnych targach. A o adaptogenach bliżej możecie poczytać tutaj

Napisaliśmy o...

The Gorgeous Formula

150g

Piękno od środka Adaptogeny. Suplement diety na urodę i piękną cerę ZOJO Beauty Elixirs The Gorgeous Formula 150g młody jęczmień, czarna porzeczka, baobab, ashwagandha, mucuna pruriens, triphala, matcha

The Beauty Pageant Formula

150g

Natural beauty supplements with adaptogens ZOJO Beauty Elixirs The Beauty Pageant Formula 150g Carob, lucuma fruit, camu camu, cinnamon, turmeric, ginger, blueberry

The Supergreens Formula

150g