adaptogeny ZOJO Beauty Elixirs

Strona główna Blog UNIQUE BAZAAR PREMIUM BRAND EXPERIENCE – spotkanie w przestworzach

UNIQUE BAZAAR PREMIUM BRAND EXPERIENCE – spotkanie w przestworzach

Przez 2 dni w najbardziej prestiżowej lokalizacji w Warszawie w apartamentowcu Złota 44 do dyspozycji gości oddana została specjalnie zaaranżowana, luksusowa przestrzeń 50 piętra gdzie zaprezentowane zostały najbardziej unikalne kolekcje i produkty Premium, wyselekcjonowanych polskich i zagranicznych marek.

Spektakularny widok i wyjątkowa atmosfera. Tak właśnie wyglądały targi produktów luksusowych Unique Bazaar Premium Brand Experience.

To pierwszy w Polsce koncept typu premium private sale. Wyjątkowe wydarzenie stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach, którym organizatorzy zapewnili najwyższy poziom doświadczenia zakupowego i towarzyskiego.

ZOJO Beauty Elixirs idealnie wpasowało się w tą wspaniałą scenerię. Nasze stoisko przyciągnęło uwagę gości, ale także (ku naszej radości) ogromną ilość pytań, którym musiałyśmy sprostać.

Na uwagę zasługuje również fakt, że ZOJO Beauty Elixirs było jedyną marką prezentującą wegańskie suplementy diety premium, na tak luksusowym wydarzeniu, co oznacza dla nas ogromne wyróżnienie. Nasze adaptogeny cieszyły się ogromną popularnością. 

Wspaniała atmosfera umożliwiła także nawiązanie nowych przyjaźni i przyniosła nam wiele klientów, którzy zakochali się w naszych formułach od pierwszego wejrzenia i zostaną z nami na dłużej.

(…) niedługo pojawimy się w najbardziej luksusowym magazynie w Polsce The Book of Luxury!

Z pewnością długo nie zapomnimy wrażeń jakie przyniosły nam targi UNIQUE BAZAAR i mamy nadzieję na więcej wydarzeń zorganizowanych z takim rozmachem i profesjonalizmem jak to.

W związku z udziałem w UNIQUE BAZAAR PREMIUM BRAND EXPERIENCE niedługo pojawimy się w najbardziej luksusowym magazynie w Polsce The Book of Luxury! Wypatrujcie tam artykułu o nas i widzimy się na kolejnych targach. A o adaptogenach bliżej możecie poczytać tutaj

Produkty opisane w artykule

Smacznie i zdrowo

Nasze propozycje podania

czekoladowe-brownie-z-kolagenem

Czekoladowe brownie ze skórką pomarańczową

40 min

Adaptogeny

#GoldenAdaptoLatte

Gruszki duszone w winie z hibiskusem i aronią

5 min

Pizza-z-winogronami-przepis

Pizza z winogronami i formułą YOUNG

Kakaowe-trufle-przepis

Kakaowe trufle z Magic Cocoa z grzybami

Zapisz się na newsletter i zdobądź 15% rabatu na pierwsze zakupy

Wysyłam...
Dziękujemy. Sprawdź pocztę, Twój 15% kod promocyjny czeka. Udanych zakupów, Piękna!
Podaj proszę poprawny adres email
Uzupełnij proszę wszystkie wymagane pola
Member exists