NOPE London

Natural & Organic Products London 2019 – relacja z targów

ZOJO Beauty Elixirs podbija Europę, czyli nasze pierwsze targi Natural & Organic Products w Londynie Natural & Organic Products to największe w Europie targi produktów naturalnych i organicznych. Ponad 700 firm, 10 5000 uczestników z 48 krajów – w tym po raz pierwszy na arenie międzynarodowej marka ZOJO Beauty Elixirs!

Nasze piękne, biało-czarne stoisko znajdowało się w strefie Natural Beauty & SPA Products. Oczywiście nie dało się przejść obok niego obojętnie 😉 Dla odwiedzających przygotowałyśmy pyszne, zielone smoothie z formułą Supergreens oraz wodę kolagenową. Oprócz małego poczęstunku na stoisku można było sprawdzić, jak wyglądają nasze eliksiry „od środka” oraz zadać nam każde możliwe pytanie.

W ciągu tych dwóch dni nasze stoisko odwiedziło wiele osób, z którymi udało nam się porozmawiać o biznesie, rozwoju naszej marki, światowych trendach, a także usłyszeć dużo miłych słów o naszych wyjątkowych produktach. Oprócz tego zobaczyłśmy i poznałyśmy wielu młodych przedsiębiorców z różnych stron świata, którzy wprowadzają nowe, kreatywne, a przede wszystkim naturalne produkty na rynek.

Na pewno był to dla nas intensywny czas, który mamy nadzieję, że zaowocuje nowymi współpracami w Europie i na świecie.