ZOJO Beauty Elixirs Bar

Strona główna Blog Targi Rzeczy Ładnych – relacja

#targi rzeczy ładnych, #TRŁ

Targi Rzeczy Ładnych – relacja

Targi Rzeczy Ładnych w Centrum Praskim „Koneser”, czyli piękno zamknięte
w industrialnych wnętrzach.

Mówi się, że każdy, kto kocha ładne rzeczy powinien się tam pojawić! W tym roku wiosenna edycja TRŁ odbyła się w wyjątkowej – industrialnej i oryginalnej przestrzeni Praskiego Konesera. Miłośnicy piękna po raz kolejny mogli podziwiać talent młodych, polskich designerów oraz uczestniczyć w dyskusji dotyczącej estetyzacji życia codziennego.

Ta edycja TRŁ była wyjątkowa jeszcze pod jednym względem – pierwszy raz zaprezentowała się na niej marka Zojo Beauty Elixirs. W strefie Wellness, obok twórców świeczek czy naturalnych kosmetyków czułyśmy się wyjątkowo …pachnąco! Te dwa wiosenne dni były dla nas czasem intensywnej pracy, bowiem odwiedziło nas sporo nowych, jak i stałych klientów. Na naszym stoisku można było napić się pysznego, zdrowego i zielonego smoothie, sprawdzić, jak wyglądają nasze cudowne eliksiry „od środka” oraz zadać nam każde możliwe pytanie. Miejsce, w którym miałyśmy przyjemność gościć narzuciło rytm „slow”, do którego chętnie się przystosowałyśmy. Dzięki czemu, miałyśmy możliwość rozmowy z każdą z odwiedzających nas osób.

Wyjątkowo czułyśmy się także dlatego, że pośród tych pięknych rzeczy, byłyśmy jedyną marką oferującą naturalne suplementy diety. Doceniliście/doceniono także nasze nietuzinkowe opakowania, które idealnie wpasowały się w design miejsca i wydarzenia.

Z całą pewnością, jeszcze przez długi czas będziemy wspominać ten wyjątkowy czas, który spędziłyśmy w niesamowitej przestrzeni w otoczeniu pięknych przedmiotów. Oczywiście z kubeczkiem zielonego smoothie w dłoni 😉

Produkty opisane w artykule

Smacznie i zdrowo

Nasze propozycje podania

czekoladowe-brownie-z-kolagenem

Czekoladowe brownie ze skórką pomarańczową

40 min

Adaptogeny

#GoldenAdaptoLatte

Gruszki duszone w winie z hibiskusem i aronią

5 min

Pizza-z-winogronami-przepis

Pizza z winogronami i formułą YOUNG

Kakaowe-trufle-przepis

Kakaowe trufle z Magic Cocoa z grzybami

Zapisz się na newsletter i zdobądź 15% rabatu na pierwsze zakupy

Wysyłam...
Dziękujemy. Sprawdź pocztę, Twój 15% kod promocyjny czeka. Udanych zakupów, Piękna!
Podaj proszę poprawny adres email
Uzupełnij proszę wszystkie wymagane pola
Member exists