uroda od wewnątrz beauty from within uroda od środka beauty from the inside out inner beauty piękno od wewnątrz piękno od środka

Strona główna Agnieszka Bogusławska

Agnieszka Bogusławska

Agnieszka jest żywym dowodem na to, że po 40-stce można czuć się świetnie i wyglądać na 10 lat mniej. Decyzja o zaprzestaniu jedzenia mięsa podjęta w wieku 17 lat była jedną z najlepszych w jej życiu i dała początek kolejnym zmianom, dzięki którym życie jest piękną przygodą.

Mama dwójki dzieci, w szczęśliwym związku od 25 lat, posiadaczka cudownego psa, wegetarianka od 28 lat i gorąca zwolenniczka zdrowego, aktywnego stylu życia oraz holistycznego podejścia do zdrowia, rodowita Warszawianka, uwielbiająca swoje miasto i cały czas poszukująca kolejnych miejsc, gdzie można zjeść zdrowy, roślinny posiłek, ale też wielbicielka szeroko pojętej kultury i teatru.

Jej sportowe marzenie to ciągłe rozwijanie umiejętności narciarskich, a w tym roku wejdzie po raz pierwszy na Rysy, które są najwyższym szczytem Tatr.

Jest siła, jest determinacja. Dlatego nasze wegańskie, organiczne formuły pokochała od razu. Miksuje je ze smoothie każdego poranka, na dobry początek dnia.

Produkty opisane w artykule

Smacznie i zdrowo

Nasze propozycje podania

czekoladowe brownie z kolagenem

Czekoladowe brownie ze skórką pomarańczową

40 min

Adaptogeny

#GoldenAdaptoLatte

Gruszki duszone w winie z hibiskusem i aronią

5 min

Pizza z winogronami

Pizza z winogronami i formułą YOUNG

Kakaowe trufle przepis

Kakaowe trufle z Magic Cocoa z grzybami

Zapisz się na newsletter i zdobądź 15% rabatu na pierwsze zakupy

Wysyłam...
Dziękujemy. Sprawdź pocztę, Twój 15% kod promocyjny czeka. Udanych zakupów, Piękna!
Podaj proszę poprawny adres email
Uzupełnij proszę wszystkie wymagane pola
Member exists