uroda od wewnątrz beauty from within uroda od środka beauty from the inside out inner beauty piękno od wewnątrz piękno od środka

Agnieszka Bogusławska

Agnieszka jest żywym dowodem na to, że po 40-stce można czuć się świetnie i wyglądać na 10 lat mniej. Decyzja o zaprzestaniu jedzenia mięsa podjęta w wieku 17 lat była jedną z najlepszych w jej życiu i dała początek kolejnym zmianom, dzięki którym życie jest piękną przygodą.

Mama dwójki dzieci, w szczęśliwym związku od 25 lat, posiadaczka cudownego psa, wegetarianka od 28 lat i gorąca zwolenniczka zdrowego, aktywnego stylu życia oraz holistycznego podejścia do zdrowia, rodowita Warszawianka, uwielbiająca swoje miasto i cały czas poszukująca kolejnych miejsc, gdzie można zjeść zdrowy, roślinny posiłek, ale też wielbicielka szeroko pojętej kultury i teatru.

Jej sportowe marzenie to ciągłe rozwijanie umiejętności narciarskich, a w tym roku wejdzie po raz pierwszy na Rysy, które są najwyższym szczytem Tatr.

Jest siła, jest determinacja. Dlatego nasze wegańskie, organiczne formuły pokochała od razu. Miksuje je ze smoothie każdego poranka, na dobry początek dnia.