Strona główna Ania Szwajda

Ania Szwajda

Pasjonatka zdrowego żywienia, propagatorka aktywnego stylu życia. Po 10 latach pracy w korporacji postanowiła związać swoje życie ze sportem i rozpoczęła karierę taneczną wraz z prowadzeniem zajęć tanecznych i treningów wzmacniających ciało. Uczyniła z pasji pracę, co w połączeniu z profesjonalizmem i naturalnością pozwala Ani z sukcesem prowadzić grupy taneczne i fitnessowe, cieszące się dużą i niesłabnąca frekwencją już od kilku lat. Szkoliła się od jednych z najlepszych trenerów personalnych w Polsce od 2002 roku, co owocuje bogatym doświadczeniem i wiedzą. Podczas prowadzonych treningów wykorzystuje i łączy wiele dyscyplin.

Swoją przygodę taneczną rozpoczęła w 2006 roku od lekcji Salsy. Pózniej rozkochana w Tańcu Towarzyskim rozpoczęła starty w rodzącym się w Polsce ruchu ProAm (gdzie Profesjonalista tańczy z Amatorem). Startowała w turniejach w Polsce, Paryżu i na Florydzie, zdobywając doświadczenie i odnosząc sukcesy. Nieustannie szkoli się u najlepszych trenerów tańca towarzyskiego jak i socjalowego, by móc dzielić się tą wiedzą i umiejętnościami z kursantami.

Ania dba holistycznie o ciało i duszę łącząc m.in. treningi ze zdrowym odżywianiem. Propaguje mądre podejście do odżywiania. Neguje radykalność i popadanie ze skrajności w skrajność. Główny sposób na zdrowie to, nieprzetworzona żywność dostarczająca niezbędnych składników, a także super żywność bez której nie wyobraża sobie diety. Jej celem jest uświadomienie ludziom, ze zdrowe jelita to zdrowy układ nerwowy, a także lekarstwo na większość chorób atakujących nasze organizmy.

Nazwisko Szwajda to jakość sama w sobie. Jakość zaś jest dla nas wiodącym czynnikiem, dlatego tym bardziej cieszy nas współpraca z Anią. Zajrzyjcie do @aniaszwajda

Produkty opisane w artykule

Smacznie i zdrowo

Nasze propozycje podania

czekoladowe-brownie-z-kolagenem

Czekoladowe brownie ze skórką pomarańczową

40 min

Adaptogeny

#GoldenAdaptoLatte

Gruszki duszone w winie z hibiskusem i aronią

5 min

Pizza-z-winogronami-przepis

Pizza z winogronami i formułą YOUNG

Zapisz się na newsletter i zdobądź 15% rabatu na pierwsze zakupy

Wysyłam...
Dziękujemy. Sprawdź pocztę, Twój 15% kod promocyjny czeka. Udanych zakupów, Piękna!
Podaj proszę poprawny adres email
Uzupełnij proszę wszystkie wymagane pola
Member exists