Monika Boratyn jogadlaciebie

Monika Boratyn

Instruktorka jogi oraz aerial jogi. Pasjonatka zdrowego i aktywnego stylu życia. Jogę traktuje jako sposób zachowanie równowagi wewnętrznej, a praktyka jogi to dla niej odkrywanie siebie codziennie na nowo. Joga jest jej siłą napędową. Kiedy rozwija matę i jej stopy zakorzeniają się na niej, odczuwa wewnętrzną siłę. Uwielbia życie w zgodzie z naturą. Jej wielką pasją są podróże i od niedawna kitesurfing.

Monika promuje jogę jako aktywność fizyczną idealną dla każdego bez względu na wiek, płeć i poziom wytrenowania. Zwraca również uwagę na to, że podstawą dobrego samopoczucia jest zdrowe odżywianie. Oprócz ćwiczeń fizycznych i medytacji, zwraca uwagę na to co je, dlatego z wielką przyjemnością przyrządza owocowo-warzywne koktajle, a do ich wykonania dodaje eliksiry ZOJO, uwielbia tworzyć nowe smaki.

Jej ulubionym produktem ZOJO jest Golden Adapto Latte, czyli zdrowa alternatywa dla kawy i herbaty oraz The Supergreen Formula.

Monika prowadzi bloga http://www.jogadlaciebie.pl

Możecie również zajrzeć na jej instagramowe konto po codzienną dawkę inspiracji: https://www.instagram.com/jogadlaciebie/