Hydrolizowany kolagen

Kolagen jest najważniejszym białkiem w naszym ciele. Jest obecny w kościach, mięśniach, ścięgnach, jak również w układzie trawiennym i naczyniach krwionośnych. Obfituje w niezbędne aminokwasy, które tworzą strukturę wiążącą dla naszej skóry. Kolagen to dobrze znana podstawa pięknej skóry, mocnych kości i zdrowych stawów. W miarę tego, jak się starzejemy, produkcja kolagenu znacząco spowalnia, a my z niechęcią zaczynamy zauważać oznaki starzenia się, takie jak zmarszczki, mniejsza elastyczność skóry, a nawet widoczny cellulit, gdyż luźniejsza i cieńsza skóra sprzyja rozwojowi cellulitu.

Nasz Collagen nie jest genetycznie modyfikowany i nie ma w nim konserwantów. Zawiera za to czyste hydrolizowane białko, które wzmacnia i ujędrnia skórę. Dzięki tej znakomitej formule skóra się odnawia, zwiększa się jej gładkość, znacząco redukują się drobne linie i zmarszczki, a my odzyskujemy młodzieńczy wygląd.

Kolagen jest najbardziej skuteczny w powiązaniu z witaminą C. Większość producentów kolagenowych suplementów dodaje do swoich produktów syntetyczną witaminę C (kwas askorbinowy). W ZOJO świadomie nie dodajemy do naszego eliksiru sztucznej witaminy C, ponieważ wierzymy, że owoce i warzywa są wystarczająco bogate w liczne składniki odżywcze i fitochemikalia, niezbędne w biodostępności witaminy C. Zachęcamy do połączenia naszej formuły Collagen z żywnością naturalną lub produktami bogatymi w naturalną witaminę C. Możesz dodać trochę jagód do Twojego koktajlu lub po prostu połączyć formułę Collagen z pełną witaminy C formułą Young, by stworzyć potężną kombinację.