Zestaw BEAUTY

Zestaw BEAUTY

Nasz flagowy zestaw Waszych ulubionych formuł. wspierających promienną cerę. W skład zestawu wchodzą The Gorgeous Formula oraz The Beauty Pageant Formula. Pozwól aby wspólnie zadbały o Twoją skórę od środka, dostarczając antyoksydantów, witamin i minerałów aby odżywić, ujędrnić i rozpromienić Twoją skórę od wewnątrz.

Zestaw BODY

Zestaw BODY

BODY to kolejny zestaw Waszych ulubionych formuł, które wybieracie kiedy chcecie zadbać o ciało i smukłą sylwetkę. W skład zestawu wchodzą The Bikini Body Formula oraz The Beauty Pageant Formula. Pozwól aby wspólnie zadbały o Twoją figurę od środka, dostarczając składników wspierających trawienie oraz spalanie tłuszczu.

  Zestaw GLAM

  Zestaw GLAM

  Kolejny hit składający się z Waszych ulubionych formuł. W skład zestawu GLAM wchodzą The Gorgeous Formula oraz The Bikini Body Formula. Pozwól by Gorgeous zadbała o Twoją cerę i kondycję skóry, a Bikini Body będzie Cię wspierać w uzyskaniu pięknej sylwetki.

   Starter Sets

   Starter Sets

   Najlepszy sposób na rozpoczęcie przygody z eliksirami ZOJO. Zestaw startowy to idealne połączenie mieszanki i poręcznego kubka, w którym Twoje ulubione smoothie zachowa świeżość przez cały dzień.

   I want it all

   I want it all

   Po co wybierać? Wypróbuj wszystkie eliksiry! Każda z naszych formuł jest niepowtarzalna – różni się kombinacją niezwykłych składników i służy innym potrzebom. Zestaw „I want it all” to 6 wegańskich eliksirów ZOJO, w dwóch wariantach rozmiaru. To wspaniała opcja jeśli chcesz skorzystać ze wszystkich korzyści jednocześnie, a Twój organizm potrzebuje wsparcia w wielu obszarach. Przy zakupie zestawu „I want it all” oszczędzasz aż 118zł w przypadku dużego zestawu i 53zł w przypadku mniejszych pojemności.

    Wszystko, o czym marzyliśmy

    Przedstawiamy Ci nasze naturalne roślinne suplementy diety, nad którymi pracowaliśmy przez lata. Mieszanki niezwykłych składników odpowiadają nie tylko na rozmaite potrzeby ciała, ale i ducha. Opakowania cieszą oko, a same formuły wspierają zdrowie i urodę od wewnątrz.

    Więcej o nas

    100%
    wegańskie

    Bez
    GMO

    Bez
    glutenu

    Bez
    laktozy

    Bez
    konserwantów

    Bez substancji
    słodzących

    Nietestowane
    na zwierzętach