One pokochały Elixiry Zojo

Każda z nich dopasowała zestaw do swoich potrzeb. Rozwiąż quiz i dowiedz się, jaki będzie najlepszy dla Ciebie.

suplementy-dla-kobiet-na-skórę-i-włosy-skin-and-hair-supplements

Justyna Jaworska

Justyna to nauczycielka Ashtanga Yogi, zakochana w tradycji, od lat powracając do Indii, by tam pogłębiać swoją wiedzę. Ta metoda towarzyszy jej codziennie od 16 lat. Prowadzi własną szkołę MERU , gdzie o świcie wspiera swoich uczniów w praktyce oraz organizuje warsztaty i wyjazdy.

Prowadzi również zajęcia dedykowane kobietom, aby wspierać je na każdym etapie życia. Praktyka dla nastolatek, aby czuły i kochały swoje ciała, zajęcia o świadomości cyklu i  kręgi kobiet, praktyka w ciąży i medytacje to ważna część jej sposobów na dzielenie się jogą.

Wspina się w górach, kocha fotografować naturę, a energię do tego wszystkiego czerpie z roślinnej diety.

Migawki z jej spokojnej  codzienności zobaczycie na Instagramie @practicewithjustyna

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

suplementy-dla-kobiet-beauty-supplements

Katarzyna Kryska-Radochońska

Kasia jest fizjoterapeutką i miłośniczką pracy z ciałem. Zawodowo pomaga osobom z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, stawów oraz po urazach. Pracuje i mieszka w Krakowie.

Kasia jest również założycielką projektu TAKE IT SLOW – regeneracyjnych weekendów dla kobiet, gdzie prowadzi autorski warsztat ruchowy SLOW MOVE, w którym łączy elementy yogi, zogi oraz pilates.

Koniecznie odwiedźcie jej profil na Instagramie @twoja_fizjo lub blog www.twojafizjo.com. Prywatnie Kasia jest mamą bliźniąt Hani i Antka oraz miłośniczką yogi. Regularnie ćwiczy na matach do jogi naszej siostrzanej marki Moonholi.

 

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Adaptogeny_uroda_od_wewnatrz_naturalne_suplementy_dla_kobiet

Alicja Sobczak

Alicja Sobczak to licencjonowana acroyoginka. Na co dzień prowadzi zajęcia jogi z elementami akrobatyki w łodzkiej szkole jogi STACJA JOGA. Oprócz Łodzi, Alicję można spotkać w wielu innych miastach, gdzie prowadzi acro-warsztaty. Prywatnie Alicja mieszka w Łodzi, jest szczęśliwą mamą i miłośniczką kuchni roślinnej.

Alicja wzięła również udział w sesji zdjęciowej naszej siostrzanej marki mat do jogi Moonholi. Koniecznie odwiedźcie jej profil na Instagramie @acroyoga_z_alicja i sprawdźcie jak pięknie prezentuje się w rozmaitych yogowych pozycjach!

Dziękujemy Alicja, że jesteś z nami.

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Magda Winiarek

Związana z branżą modową i reklamową od lat. Pracuje przed kamerą i obiektywem aparatu dla największych marek międzynarodowych i lokalnych.

Planuje podróże i skutecznie je realizuje , życie Magdy toczy się od wyjazdu do wyjazdu. Ulubiony kierunek? Włochy – to jej druga ojczyzna.  Dlatego zna ten kraj jak własną kieszeń.

Co jeszcze jest ważne dla Magdy?

Książki. Szczególnie te o tematyce psychologicznej i społecznej.

Kino. Włoskie i hiszpańskie zwłaszcza

Jedzenie. Zdrowe, zbilansowane, naturalne, nieprzetworzone.

Dlaczego ZOJO jest idealnym dopełnieniem jej dnia? Wie, że jej organizm to wyjątkowa maszyna, która potrzebuje absolutnie najlepszych i naturalnych składników.

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Monika Boratyn jogadlaciebie

Monika Boratyn

Instruktorka jogi oraz aerial jogi. Pasjonatka zdrowego i aktywnego stylu życia. Jogę traktuje jako sposób zachowanie równowagi wewnętrznej, a praktyka jogi to dla niej odkrywanie siebie codziennie na nowo. Joga jest jej siłą napędową. Kiedy rozwija matę i jej stopy zakorzeniają się na niej, odczuwa wewnętrzną siłę. Uwielbia życie w zgodzie z naturą. Jej wielką pasją są podróże i od niedawna kitesurfing.

Monika promuje jogę jako aktywność fizyczną idealną dla każdego bez względu na wiek, płeć i poziom wytrenowania. Zwraca również uwagę na to, że podstawą dobrego samopoczucia jest zdrowe odżywianie. Oprócz ćwiczeń fizycznych i medytacji, zwraca uwagę na to co je, dlatego z wielką przyjemnością przyrządza owocowo-warzywne koktajle, a do ich wykonania dodaje eliksiry ZOJO, uwielbia tworzyć nowe smaki.

Jej ulubionym produktem ZOJO jest Golden Adapto Latte, czyli zdrowa alternatywa dla kawy i herbaty oraz The Supergreen Formula.

Monika prowadzi bloga http://www.jogadlaciebie.pl

Możecie również zajrzeć na jej instagramowe konto po codzienną dawkę inspiracji: https://www.instagram.com/jogadlaciebie/

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Gosia Kobus Kwiatkowska Anatomiajogi

Małgorzata Kobus-Kwiatkowska

Praktykę jogi zaczęła studiując jeszcze fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Odkąd joga zagościła w życiu Gosi, przeszła ona na dietę roślinną, zmieniła swoje podejście do ciała, otworzyła oczy na ekologię i modę etyczną.

W 2015 roku założyła kanał Anatomia Jogi za pomocą którego, przekazuje swoją wiedzę, będącą fuzją jogi i fizjoterapii.

W mediach społecznościowych uczy jak praktykować jogę w sposób bezpieczny, z poszanowaniem swoich ograniczeń.

Praktyka jogi to dla Gosi nie tylko asany, techniki oddechowe i medytacja. Joga sięga zdecydowanie szerzej, w inne dziedziny życia. Dlatego istotne jest dla niej to, co dzieje się także poza matą:
• świadome odżywianie,
• poszanowanie dla drugiego człowieka i natury,
• dobre relacje z samym sobą

Ulubione adaptogenne eliksiry ZOJO Gosi to The GORGEOUS Formula, The BIKINI BODY Formula oraz The Sexy Formula. Gosia pokochała też maty do jogi naszej siostrzanej marki Moonholi, na których często ćwiczy.

Koniecznie zajrzyjcie na kanał Gosi na YouTube: Anatomia Jogi

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Zojo Beauty Elixirs ambassador Ina Rybarczyk truetastehunters

Ina Rybarczyk

Ina Rybarczyk to malarka, pasjonatka jogi i dobrego jedzenia. Autorka książki „Łowcy smaków” oraz popularnego bloga truetastehunters.com, który od 2014 roku niezmiennie zyskuje nowych fanów. Ina promuje zdrową, a przede wszystkim pyszną kuchnię roślinną, w której na pierwszym miejscu stawia smak. Jej ptasie mleczko z chia pokochały miliony Polaków.

Ina, dziękujemy, że jesteś naszą ambasadorką. Któż inny niż osoba kochająca zdrowe, wegańskie gotowanie mógłby nas bardziej docenić?

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Adaptogeny

Katarzyna Kociołek i Kinga Wojtasik

Katarzyna Kociołek i Kinga Wojtasik to profesjonalne siatkarki plażowe, które jako drużyna wywalczyły 2 miejsce na turnieju międzynarodowym z serii World Tour 3* oraz Mistrzostwo Polski 2018 roku.

Dodatkowo obie dziewczyny są wielokrotnymi medalistkami Mistrzostw Świata i Europy w kategoriach młodzieżowych, a ponadto Kinga jest brązową medalistką Mistrzostw Europy jako seniorka z 2015 roku oraz była na Igrzyskach Olimpijskich w Rio w 2016 roku.

Dziękujemy dziewczyny, że jesteście z nami! @kociolek.wojtasik_bvt

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Klaudia Chibowska

Nakręcona pozytywną energią fitnesska, która za pomocą aktywności znajduje ukojenie w zwariowanym świecie. Dyplomowana instruktorka i magister zdrowia publicznego. Z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniami. Wspiera kobiety w drodze do lepszego samopoczucia i motywuje do działania zarażając swoją pasją i energią. Kocha naturę i zdrowie, którym zajmuje się zarówno zawodowo, jak i prywatnie.

Odwiedź Klaudię na jej Instagramie po dzienną dawkę motywacji.

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Magda Szymańska

Magda wie co dobre! Oprócz ogromnej miłości do zdrowego jedzenia, interesuje się jogą i aktywnym stylem życia.

Uwielbia dzielić się swoją pasją z innymi na Instagramie i podpowiadać jak stawiać pierwsze jogowe kroki.

Magda jest miłośniczką kawy, ale nie tylko! Uwielbia domowe wypieki, koktajle i świeżo wyciskane soki, których nieodłącznym elementem są produkty ZOJO! Zawsze stara się aby jej zdrowa dieta i nawyki żywieniowe były źródłem codziennej przyjemności, choć nie ukrywa, że czasami tą przyjemnością są burgery czy pizza.

@holisticway

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Ania Szwajda

Pasjonatka zdrowego żywienia, propagatorka aktywnego stylu życia. Po 10 latach pracy w korporacji postanowiła związać swoje życie ze sportem i rozpoczęła karierę taneczną wraz z prowadzeniem zajęć tanecznych i treningów wzmacniających ciało. Uczyniła z pasji pracę, co w połączeniu z profesjonalizmem i naturalnością pozwala Ani z sukcesem prowadzić grupy taneczne i fitnessowe, cieszące się dużą i niesłabnąca frekwencją już od kilku lat. Szkoliła się od jednych z najlepszych trenerów personalnych w Polsce od 2002 roku, co owocuje bogatym doświadczeniem i wiedzą. Podczas prowadzonych treningów wykorzystuje i łączy wiele dyscyplin.

Swoją przygodę taneczną rozpoczęła w 2006 roku od lekcji Salsy. Pózniej rozkochana w Tańcu Towarzyskim rozpoczęła starty w rodzącym się w Polsce ruchu ProAm (gdzie Profesjonalista tańczy z Amatorem). Startowała w turniejach w Polsce, Paryżu i na Florydzie, zdobywając doświadczenie i odnosząc sukcesy. Nieustannie szkoli się u najlepszych trenerów tańca towarzyskiego jak i socjalowego, by móc dzielić się tą wiedzą i umiejętnościami z kursantami.

Ania dba holistycznie o ciało i duszę łącząc m.in. treningi ze zdrowym odżywianiem. Propaguje mądre podejście do odżywiania. Neguje radykalność i popadanie ze skrajności w skrajność. Główny sposób na zdrowie to, nieprzetworzona żywność dostarczająca niezbędnych składników, a także super żywność bez której nie wyobraża sobie diety. Jej celem jest uświadomienie ludziom, ze zdrowe jelita to zdrowy układ nerwowy, a także lekarstwo na większość chorób atakujących nasze organizmy.

Nazwisko Szwajda to jakość sama w sobie. Jakość zaś jest dla nas wiodącym czynnikiem, dlatego tym bardziej cieszy nas współpraca z Anią. Zajrzyjcie do @aniaszwajda

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Zojo Beauty Elixirs ambassador Monika Król

Monika Król

Ta dziewczyna rządzi! Nie dość, że kierowała działami marketingu kilku największych polskich banków i firm ubezpieczeniowych, ale również z sukcesem założyła i sprzedała dwie firmy w branżach rozrywki i mody. Ostatnio została powołana w skład Zarządu największego gracza na rynku fintech, ale dodatkowo jakoś udaje jej się być wspaniałą mamą dla dwulatka, a do tego wyglądać jak milion dolarów – a wszystko w tym samym czasie!

Ta dziewczyna ma w sobie to coś! Dziękujemy Ci, Moniko, że zgodziłaś się być naszą ambasadorką!

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

uroda od wewnątrz beauty from within uroda od środka beauty from the inside out inner beauty piękno od wewnątrz piękno od środka

Agnieszka Bogusławska

Agnieszka jest żywym dowodem na to, że po 40-stce można czuć się świetnie i wyglądać na 10 lat mniej. Decyzja o zaprzestaniu jedzenia mięsa podjęta w wieku 17 lat była jedną z najlepszych w jej życiu i dała początek kolejnym zmianom, dzięki którym życie jest piękną przygodą.

Mama dwójki dzieci, w szczęśliwym związku od 25 lat, posiadaczka cudownego psa, wegetarianka od 28 lat i gorąca zwolenniczka zdrowego, aktywnego stylu życia oraz holistycznego podejścia do zdrowia, rodowita Warszawianka, uwielbiająca swoje miasto i cały czas poszukująca kolejnych miejsc, gdzie można zjeść zdrowy, roślinny posiłek, ale też wielbicielka szeroko pojętej kultury i teatru.

Jej sportowe marzenie to ciągłe rozwijanie umiejętności narciarskich, a w tym roku wejdzie po raz pierwszy na Rysy, które są najwyższym szczytem Tatr.

Jest siła, jest determinacja. Dlatego nasze wegańskie, organiczne formuły pokochała od razu. Miksuje je ze smoothie każdego poranka, na dobry początek dnia.

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Zoe

Nasza najmłodsza, ale bardzo aktywna, ambasadorka ?

Zoe nie jest zwykłą dziewczynką. Sama o sobie mówi, że jej powołanie to dostarczać „energii i rozrywki”. Zoe ma niezwykły apetyt na życie i bierze z niego wszystko, co tylko jest do wzięcia. Lubi wspinać się po drzewach, skakać po kałużach, rządzić na równi z chłopakami, a wszystkie jej przygody kończą się dziurą na kolanie (ale dlaczego zawsze na prawym?!).

Zoe była inspiracją i siłą napędową ZOJO, a nasza firma nawet wzięła swoją nazwę od jej imienia. Była naszym największym fanem od początku. Pomaga pakować pudełka do wysyłki, wymyśla hasła marketingowe, opowiada o nas w szkole wszystkim, którzy tylko chcą słuchać, konsultuje nasz branding i komunikację (w szczególności czuje się osobiście odpowiedzialna za formułę dla dzieci, ponieważ „my nie wiemy o co chodzi, bo jesteśmy dorośli” ?), wspiera nas, kiedy mamy gorszy dzień i dopinguje, kiedy nie ma na nas mocnych. Jej jednodniowa garażowa sprzedaż babeczek i lemoniady przyniosła więcej przychodów niż ZOJO miało w pierwszym miesiącu działalności ?

Prawdziwa #girlboss, lat 9.

Zapisz się na newsletter i zdobądź 15% rabatu na pierwsze zakupy

Wysyłam...
Dziękujemy. Sprawdź pocztę, Twój 15% kod promocyjny czeka. Udanych zakupów, Piękna!
Podaj proszę poprawny adres email
Uzupełnij proszę wszystkie wymagane pola
Member exists