Od kobiet dla kobiet

My, kobiety. Jesteśmy zupełnie różne, a jednocześnie tak bardzo podobne. Różnorodność potrzeb, stylów życia i ról zmotywowała nas do stworzenia szerokiej gamy produktów. Z kolei podobieństwa zainspirowały nas do celebrowania wspólnoty i zbudowania społeczności, w której możemy dzielić się sposobami na jeszcze lepsze, zdrowsze, przyjemne życie.

Wśród nas są kobiety biznesu, amatorki sportu, pełne energii It Girls, troskliwe mamy i ikony, które znamy z mediów czy portali społecznościowych. Wszystkie szukają sposobu na wzmocnienie zdrowia, piękno, dobrą energię, odżywienie. Zwykłe-niezwykłe dziewczyny, które codziennie nas zachwycają. Z myślą o Was wszystkich powstały eliksiry ZOJO, dla Was będziemy rozwijać ich ideę.

A Ty, kim jesteś? Chcemy Cię poznać.
Dołącz do #zojogirls.

Nasze wartości

Zdrowe
życie
Odpowiedzialność społeczna
Bezpieczne składniki
Jakość produktów
Skuteczność działania
Codzienne przyjemności
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Misja założycielki ZOJO

Na pewno znasz to uczucie, kiedy bezsilność motywuje Cię do odważnych decyzji i podejmowania wyzwań, o których wcześniej nawet nie myślałaś. Tak było u mnie – pomysł na ZOJO powstał z potrzeby zmian. Jestem zapracowaną mamą, kobietą biznesu. Chcę czerpać z życia garściami, próbować nowych rzeczy, dbać o najbliższych, a przy tym nie zapominać o sobie samej. Tak intensywna codzienność odbija się na zdrowiu. Na własnej skórze odczułam skutki życia w biegu – zmęczenie, wypalenie, przeciążenie zbyt wieloma obowiązkami i odpowiedzialnością. Nie tylko za losy firmy, ale i mojej rodziny. No właśnie…

Jesteśmy tym, co jemy, ale dzieci patrzą na to inaczej. Moja córka najchętniej jadłaby tylko frytki, naleśniki z kremem czekoladowym czy parówki. Warzywa? Ohyda 😉 Musiałam znaleźć sposób na wzbogacenie jej diety o to, czego faktycznie potrzebuje. Nie chciałam sięgać po suplementy, jakie dotąd istniały na rynku. To sama chemia – brak odżywienia, smaku i przyjemności. To codzienna konieczność, a nie przyjemny rytuał.

Po długich poszukiwaniach trafiłam na adaptogeny i ich niezwykłą, naturalną moc, którą dzisiaj chcę się z Tobą podzielić. Szukałam tej magii przez lata, Ty możesz korzystać z niej już teraz.

– Marta Ravensdale

Naturalne połączenia

Stworzyliśmy nasze naturalne eliksiry z czystych, organicznych składników – niezwykłych i znanych od lat w medycynie naturalnej roślin. Połączyliśmy przyprawy, zioła i najlepsze adaptogeny w gotowe, idealnie zbalansowane mieszanki.

Bez alergenów i sztucznych dodatków

Nasze roślinne eliksiry piękności są wegańskie, wolne od GMO, laktozy i glutenu, a także wszelkich sztucznych konserwantów, barwników, substancji słodzących czy polepszających smak.

Zawsze przy Tobie

Nasze lekkie, poręczne słoiczki świetnie sprawdzą się w podróży. Nie musisz martwić się o trwałość pojemnika – wybraliśmy tworzywo, które dobrze zniesie upadek z wysokości czy wszelkie trudności transportu.

Bezkompromisowa jakość

100% naszych składników pochodzi z upraw organicznych. Wszystkie posiadają certyfikat Organic Farmers and Growers Association z Wielkiej Brytanii. Wybieramy tylko najwyższej jakości, organiczne surowce, pochodzące od zaufanych dostawców.

We współpracy ze specjalistami

Nasze naturalne suplementy diety zostały opracowane przez doświadczonych dietetyków z Wielkiej Brytanii i uwzględniają odpowiednie zbilansowanie aktywnych składników wspomagających dobrą kondycję psychiczną i fizyczną.

Smakuj i wybieraj

Regularność przynosi efekty. Chętniej będziesz sięgać po to, co naprawdę Ci smakuje. W naszej ofercie znajdują się także mniejsze pojemności eliksirów – właśnie po to, żebyś mogła sprawdzić, jak smakują różne formuły i wybrać swoje ulubione.