One pokochały Elixiry Zojo

Każda z nich dopasowała zestaw do swoich potrzeb. Rozwiąż quiz i dowiedz się, jaki będzie najlepszy dla Ciebie.

Karolina-Sobańska

Karolina Sobańska

Entuzjastka zrównoważonego trybu życia, zdrowego, wegańskiego jedzenia i wsłuchiwania się w potrzeby własnego ciała. Nieustannie szukająca inspiracji życiowych i kulinarnych podczas wspaniałych podróży relacjonowanych na jej kanałach na Instagramie oraz YouTube. Autorka podcastów, w których rozmawia z inspirującymi osobami o zdrowiu, ekologii i etycznym stylu życia. Obywatelka świata, dla której nie istnieją granice. Dotychczas żyła w kilku miastach Europy – Łodzi, Edynburgu, Madrycie czy Berlinie, ale zdecydowanie na tym nie kończy. Inspirująca osobowość, motywująca nas codziennie do zmiany sposobu postrzegania świata. W prosty, ale dosadny sposób, potrafi przekazać dlaczego musimy zmodyfikować swoje nawyki, jeśli nadal chcemy żyć na naszej cudownej i jedynej Planecie.

Karolina pokochała naszą Supergreen Formula, którą najchętniej dodaje do owsianki.

Karolinę spotkacie tu: YouTube, Instagram

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Katarzyna Zielińska

Promienna aktorka Katarzyna Zielińska zaczyna dzień od naszego eliksiru YOUNG: “…dbanie o urodę zaczyna się od wewnątrz. Wyznaję tę zasadę każdego dnia. Uśmiech, pozytywne nastawienie do świata i radość z każdego dnia to podstawa. Jest to dla mnie bardzo ważne. Mój zawód wymaga ode mnie codziennej gotowości, promiennego wyglądu i nastroju (niezależnie od samopoczucia czy pory roku)… Dlatego pielęgnacja skóry od wewnątrz staje się dla mnie równie ważna jak aplikacja kremów czy serum. Ostatnio odkryłam coś rewelacyjnego. Dla wszystkich dziewczyn, które kochają zachwycać się światem, dbają o swoją równowagę i kochają nowości.”

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Hanna Lis

Piękna dziennikarka i prezenterka również pokochała nasze formuły. Nasze zdrowe i przepyszne eliksiry towarzyszą jej w codziennym życiu, dodając energii i wspierając urodę od środka.

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Karolina Malinowska

Mama trójki chłopaków, modelka, prezenterka, lektorka , dziennikarka – dla nas Karolina to prawdziwa superwoman!

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Monika, jedna z naszych ulubionych polskich aktorek, troskliwa mama i propagująca zdrowy styl życia weganka, wie co dobre dla jej rodziny. Regularnie używa naszych eliksirów w przygotowywanych dla siebie i dla dzieci koktajlach.

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Adrianna Palka

Od najmłodszych lat związana ze sportem, obecnie znana i ceniona trenerka oraz propagatorka zdrowego stylu życia. Ada, tak trzymaj!

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Zojo Beauty Elixirs Ewa Szabatin fitfashionfreak

Ewa Szabatin

Ewa jest zakochana w modzie oraz w zdrowym stylu życia. Zawodowa tancerka. Siedmiokrotna mistrzyni Polski w tańcach latynoamerykanskich i standardowch. Dwukrotna finalistka Mistrzostw Świata oraz Wicemistrzyni Pucharu Świata. Od 8 lat uprawia jogę, fitness i promuje zdrowe jedzenie. W 2013 r otworzyła swoją markę modową SHABATIN. Parę lat temu przeszła metamorfozę.
 Postanowiła wtedy zmienić swoje życie. Ewa wierzy, że dobra energia to klucz do dobrego samopoczucia, a dobre samopoczucie ma wpływ na wygląd zewnętrzny.

Ewa, jako zawodowa tancerka wie, jak ważny w życiu jest ruch. Przez ostatnie lata nauczyła się jednak czegoś więcej. Zaczęła dbać o sylwetkę nie tylko od zewnątrz, ale również od wewnątrz i przeszła totalną przemianę. Dziś Ewa chce zarazić ludzi modą na zdrowie, bo bycie modnym nie dotyczy tylko ubrania… bycie modnym to też bycie fit! Odwiedźcie blog Ewy FitFashionFreak gdzie znajdziecie mnóstwo pozytywnej energii, motywacji, zdrowych przepisów kulinarnych oraz wspaniałych porad z zakresu mody oraz dbania o urodę i piękne ciało. Ewa polubiła też maty do jogi Moonholi – naszej siostrzanej marki jogowej. Możecie ją podziwiać na instagramowym profilu @moonholi w pięknej sesji zdjęciowej naszych mat do jogi.

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Kamila Szczawińska

Modelka, psycholog, mama dwójki dzieci, miłośniczka sportu i zdrowego odżywiania – Kamila to prawdziwa, kobieca inspiracja!

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Anita Sokołowska

Ktoś tu też chce być piękny i gładki:)  Nic dziwnego, kolagen to najbardziej znany w nowoczesnej kosmetyce i dermatologii składnik, wspierający piękny wygląd skóry i włosów. Wie o tym aktorka Anita Sokołowska.

Ulubione produkty

Tajemnica promiennej skóry

Zapisz się na newsletter i zdobądź 15% rabatu na pierwsze zakupy

Wysyłam...
Dziękujemy. Sprawdź pocztę, Twój 15% kod promocyjny czeka. Udanych zakupów, Piękna!
Podaj proszę poprawny adres email
Uzupełnij proszę wszystkie wymagane pola
Member exists