kolagen-do-picia-suplement-dla-kobiet

Wierzymy, że piękno zaczyna się wewnątrz

ZOJO Beauty Elixirs to pierwsza marka na polskim rynku z kategorii Ingestible Beauty, i od momentu powstania w 2017 nieustannie wspiera kobiety w pielęgnacji urody - od wewnątrz.

Tworzymy suplementy dla nowoczesnych, niezależnych klientów, prowadzących aktywny tryb życia i pragnących zadbać o siebie w sposób kompleksowy, skuteczny i trwały. Nasze wyjątkowe formuły są efektem pracy dietetyków i najnowszych badań z dziedziny kosmetologii i dermatologii. Tworzymy je z najlepszej jakości składników, które sprowadzamy z najdalszych zakątków świata, a ich stosowanie jest proste i przyjemne, tak – aby nie zabierać Ci zbyt dużo cennego czasu i pomóc szybko osiągnąć trwałe rezultaty.

Nasze wartości

  • Zdrowe życie

  • Bezpieczne składniki

  • Jakość produktów

  • Skuteczność działania

suplementy-dla-kobiet-na-skórę-włosy-paznokcie

Moc natury. Poparta nauką

Aktywne składniki naszych eliksirów pozwalają osiągnąć udowodnione klinicznie, prawdziwe, zauważalne i trwałe rezultaty.

Łączymy innowację z tradycją. Suplementy ZOJO łączą w sobie takie odkrycia nowoczesnej kosmetologii z tradycyjnymi składnikami i remediami znanymi m.in. w tradycyjnej medycynie chińskiej czy ajurwedzie.

  • DUŻE DAWKI AKTYWNYCH SKŁADNIKÓW

Wybieramy tylko najlepszej jakości surowce - niskocząsteczkowy kolagen o wysokiej przyswajalności i organiczne adaptogeny i superfoods dla najlepszych, widocznych i trwałych rezultatów.

  • POPARTE NAUKĄ SKŁADY

Wykorzystujemy dane kliniczne i najlepsze technologie produkcji, aby tworzyć naukowo opracowane, skuteczne i innowacyjne produkty, które działają. 

Nasza jakość

Naturalne połączenia


Stworzyliśmy nasze eliksiry z najdoskonalszej jakości składników – niezwykłych i znanych od lat w medycynie naturalnej roślin i znanych w kosmetologii składników takich jak kolagen czy kwas hialuronowy. Połączyliśmy naturalne przyprawy, zioła i najlepsze adaptogeny i naukowe osiągnięcia kosmetologii w gotowe mieszanki, które pomogą Ci zadbać o siebie - od środka.

Bezkompromisowa jakość

 
100% naszych składników roślinnych pochodzi z upraw organicznych. Wszystkie składniki posiadają stosowne certyfikaty. Stosujemy wyłącznie naturalny kolagen powstały z odpowiedzialnych hodowli i hydrolizowany w renomowanych laboratoriach. Wybieramy tylko najwyższej jakości surowce, pochodzące od zaufanych dostawców.

Bez alergenów i sztucznych dodatków

 
Większość eliksirów ZOJO to wegańskie, wolne od GMO, laktozy i glutenu, a także wszelkich sztucznych konserwantów, barwników, substancji słodzących czy polepszających smak, roślinne mieszanki.

We współpracy ze specjalistami

 

Nasze wyjątkowe formuły są efektem pracy dietetyków, sięgania do tradycyjnych źródeł, a także najnowszych badań z dziedziny kosmetologii i dermatologii. Wykorzystujemy dane kliniczne i najlepsze technologie produkcji, aby tworzyć naukowo opracowane, skuteczne i innowacyjne produkty, które działają. 

Nasze suplementy diety zostały opracowane przez doświadczonych dietetyków i uwzględniają odpowiednie zbilansowanie aktywnych składników wspomagających Twoje ciało, ducha i urodę – od wewnątrz.

Zawsze przy Tobie

 
Nasze lekkie, poręczne słoiczki świetnie sprawdzą się w podróży. Nie musisz martwić się o trwałość pojemnika – wybraliśmy tworzywo, które dobrze zniesie upadek z wysokości czy wszelkie trudności transportu.

Pyszny smak

 
Regularność przynosi efekty. Rekomendujemy suplementację ZOJO przez okres przynajmniej 3 miesięcy. A ponieważ chętniej będziesz sięgać po to, co naprawdę Ci smakuje, staramy się, aby nasze formuły były nie tylko skuteczne, ale również smaczne i pięknie się prezentowały w Twojej kuchni i na toaletce.
uroda-od-wewnątrz-uroda-od-wewnątrz

Dodaj sobie blasku z ZOJO

Odkryj wyjątkowe suplementy dla kobiet od ZOJO.

Przejdź do sklepu